V kateri bikepark v Sloveniji?

Objavljeno od Tony, 18. Aug 2022 v Kolesarska tabla

Živ!

Kakšna je kaj trenutna situacija z bikeparki, kam se najbolj splača iti na "vikend izlet"?

Kakor vidim trenutno delajo Kranjska Gora, Krvavec, Rogla in Pohorje. Kateri je najbolj urejen?
Oziroma če kdo pozna kakšen bikepark blizu meje?

Bonus je da je veliko flow linij, ki jih lahko furaš tudi z trdakom oz. bolj trail naravnanim polnovzmetencem..

Lp Tony
, urejeno od Stefan na 18. Aug 2022

Si pozabil bike park Kope, ki je tudi v solidnem stanju. Najbolj urejen pa seveda, Pohorje.
Najboljša flow proga v Sloveniji po mojem je Veronika v Trail centru Kočevlje.

Top, hvala za odgovor! Kakšen pa je sistem shuttla v Kočevju? Verjetno ni sedežnice? :-))
Kombi shuttle :) Pa karta je najdražja, 40€ za 5 fur
Najboljši bikepark trenutno sigurno kočevje. Ogromno treilov ki so super zrihtani. Drugače kranjska gora kar ok. Krvavec je menda v zelo slabem stanju. Pohorje ima samo tva traila, flow in downhill ampak sta v dobrem stanju. Drugace je golovec super, 6 odličnih trailov, ampak je treba gonit. Nekaj majo tudi na veliki planini ampak nimam pojma kako je tam. Malo čez mejo je bike park peca, sem slišal da je super.
Kranjska gora je solidno poštimana, nazadnje ko sem bil tam je progo ravno urejala ekipa 3 -4 fantov, tako da verjamem da se premika v pravo smer.
Živjo.

Krvavec je bolj za en drek urejen. Za trail/hardail kolo raje pozabi in si prišparaj roke.

LP Blaž

Maribor ma miljon trailov ;)
Kope, sicer samo 2 traila ampak celodnevna karta s kosilom 25 eu, hitra sedežnica in večinoma vsi prijazni
Za komentiranje te objave se prosimo prijavite ali registrirajte
Samo prijavljeni uporabniki lahko odgovarjajo na teme.