Zakaj so kranjskogorski traili zaprti?

Objavljeno od Dejan, 14. Jun 2022 v Kolesarski zemljevid

Tema je bila označena kot rešena od Dejan na 17. Jun 2022
Verjetno kdo ve razlog ... Sem opazil na Trailforks, danes pa mi je še kolega, ki je bil čez vikend gor, potrdil. 
, urejeno od Tadej na 15. Jun 2022

Zaradi bogatije zaprto. Twist je zaprt do konec meseca zaradi podiranja dreves...po tej akciji bo vrjetno tudi trail kaput, kinderja je itak neki voda odnesla. Za park so pa vrjetno preškrti da bi plačal ekipo za vzdrževanje. Sem pred dvemi dnevi zbrcal gor....je vse v razsulu žal.
Hvala, Tadej, za odgovor, ampak ne morem verjet ... Poznam precej kolegov, ki gredo samo (ali pa tudi) zaradi trailov in parka tja na dopust. Tudi družinsko ... Upam, da se zadeve uredijo čim prej.
, urejeno od Tadej na 16. Jun 2022

Ja žal. Tudi Krvavec prodaja samo še karte za žičnico. Traili so pa zadnjo lopato in grablje videli 3 leta nazaj. Pohorje se pa lepo trudi....pa seveda še ostali 'mali' parki z velikim srcem ala Kočevje itd.
Zivjo,

Kolega dela v Kranjski gori na trailih, kindersuprise, 1994 prvi in 1994 drugi del pa so urejeni. Problem Kinderja je, da  voda tece iz bregov, vedar naj bi zrihtali.

Robe twist so pa zaceli 28.6 pucati, pa bojo javili ko bo odprto.

Kar se pa parka tice, nov lastnik je- Avstrijci in so se prepozno spovnili da bi imeli park in koliko dela je
Za komentiranje te objave se prosimo prijavite ali registrirajte
Samo prijavljeni uporabniki lahko odgovarjajo na teme.