Santa Cruz Chameleon 29" Large
2.890 €
État:
D’occasion
Marque:
Santa Cruz
Vélo électrique:
Non
Année:
2025
Taille du cadre:
L
Matériau du cadre:
Aluminium
Taille des roues:
29 pouces
Informations complémentaires
Je vends un Santa Cruz Chameleon 29" en taille L, coloris Golden Yellow.
Le vélo est monté sur mesure, a très peu roulé sur les trails et est en excellent état.
Le Chameleon est un semi-rigide très polyvalent – idéal pour les trails, les randonnées, les trajets quotidiens ou le bikepacking. Avec 140 mm de débattement, il est également très ludique en descente, tout en restant efficace et confortable dans les montées.
Équipement:
Cadre aluminium Santa Cruz Chameleon, taille L
Fox 34 Performance GRIP, 140 mm
Transmission Shimano SLX 1x12
Freins Shimano SLX, 4 pistons à l'avant / 2 pistons à l'arrière
Potence Renthal Apex + cintre Renthal Fatbar
Tige de selle télescopique Crankbrothers Highline 3, 170 mm
Paire de roues Mavic XM430 29" avec moyeux Shimano SLX
Michelin Wild AM2 / Force AM2 29 x 2.40", tubeless
OneUp Bash Guide
Selle Ergon SM10 Enduro
Pédales Crankbrothers Stamp 1
Le vélo est techniquement irréprochable et prêt à rouler immédiatement.
Visite et essai possibles sur rendez-vous.
Pour plus d'informations, de photos ou pour toute question, écrivez-moi.
Le vélo est monté sur mesure, a très peu roulé sur les trails et est en excellent état.
Le Chameleon est un semi-rigide très polyvalent – idéal pour les trails, les randonnées, les trajets quotidiens ou le bikepacking. Avec 140 mm de débattement, il est également très ludique en descente, tout en restant efficace et confortable dans les montées.
Équipement:
Cadre aluminium Santa Cruz Chameleon, taille L
Fox 34 Performance GRIP, 140 mm
Transmission Shimano SLX 1x12
Freins Shimano SLX, 4 pistons à l'avant / 2 pistons à l'arrière
Potence Renthal Apex + cintre Renthal Fatbar
Tige de selle télescopique Crankbrothers Highline 3, 170 mm
Paire de roues Mavic XM430 29" avec moyeux Shimano SLX
Michelin Wild AM2 / Force AM2 29 x 2.40", tubeless
OneUp Bash Guide
Selle Ergon SM10 Enduro
Pédales Crankbrothers Stamp 1
Le vélo est techniquement irréprochable et prêt à rouler immédiatement.
Visite et essai possibles sur rendez-vous.
Pour plus d'informations, de photos ou pour toute question, écrivez-moi.
Prodam Santa Cruz Chameleon 29" velikosti L v barvi Golden Yellow.
Kolo je custom build, zelo malo voženo na trailih, je v odličnem stanju.
Chameleon je zelo vsestranski hardtail – odličen za traile, ture, vsakodnevno vožnjo ali bikepacking. S 140 mm vzmetenjem je zelo zabaven tudi na spustih, hkrati pa ostaja učinkovit in prijeten za vzpone.
Oprema:
Santa Cruz Chameleon aluminijast okvir, velikost L
Fox 34 Performance GRIP, 140 mm
Shimano SLX 1x12 prestavni sistem
Shimano SLX zavore, spredaj 4-batne / zadaj 2-batne
Renthal Apex krmilna opora + Renthal Fatbar
Crankbrothers Highline 3 potopna sedežna opora, 170 mm
Mavic XM430 29" obročniki s Shimano SLX pestami
Michelin Wild AM2 / Force AM2 29 x 2.40", tubeless
OneUp Bash Guide
Ergon SM10 Enduro sedež
Crankbrothers Stamp 1 pedala
Kolo je tehnično brezhibno in takoj pripravljeno za vožnjo.
Ogled in test sta možna po dogovoru.
Za dodatne informacije, fotografije ali kakršnakoli vprašanja piši.
Kolo je custom build, zelo malo voženo na trailih, je v odličnem stanju.
Chameleon je zelo vsestranski hardtail – odličen za traile, ture, vsakodnevno vožnjo ali bikepacking. S 140 mm vzmetenjem je zelo zabaven tudi na spustih, hkrati pa ostaja učinkovit in prijeten za vzpone.
Oprema:
Santa Cruz Chameleon aluminijast okvir, velikost L
Fox 34 Performance GRIP, 140 mm
Shimano SLX 1x12 prestavni sistem
Shimano SLX zavore, spredaj 4-batne / zadaj 2-batne
Renthal Apex krmilna opora + Renthal Fatbar
Crankbrothers Highline 3 potopna sedežna opora, 170 mm
Mavic XM430 29" obročniki s Shimano SLX pestami
Michelin Wild AM2 / Force AM2 29 x 2.40", tubeless
OneUp Bash Guide
Ergon SM10 Enduro sedež
Crankbrothers Stamp 1 pedala
Kolo je tehnično brezhibno in takoj pripravljeno za vožnjo.
Ogled in test sta možna po dogovoru.
Za dodatne informacije, fotografije ali kakršnakoli vprašanja piši.
PUBLICITÉ